בוטוקס

כמה כיף לנו לקום בכל בוקר ולבצע את כל הפעולות שאנחנו אוהבים לבצע כדי להרגיש טוב עם עצמנו: אנחנו מתאפרים, מורחים קרמים, מתלבשים, מתבשמים, הולכים לעבודה שלנו, נפגשים עם חברים, מחייכים, צוחקים ונהנים עד כמה שאפשר. עד כאן כל הפעולות האלו נשמעות יום יומיות ומובנות מאליהן, נכון? אז זהו, שבשביל חלק מהאנשים המצב הוא ממש לא כל כך מובן מאליו. לא מעט אנשים מתעוררים בכל בוקר, מסתכלים על עצמם במראה ולא מאמינים למראה עיניהם. העור המקומט, הלחיים הנפולות והשפתיים השמוטות כלפי מטה – כל אלו מהווים עבורם מקור גדול לבושה, והם מוצאים את עצמם חסרי אונים וללא פתרון יעיל. אם אתם מזדהים גם בעצמכם עם התחושות הקשות האלו – כדאי שתכירו את האפשרות הטובה ביותר היום להחזיר לעצמכם את המראה האהוב שלכם: בוטוקס. אם עדיין לא שמעתם על הטיפולים ששינו את העולם מן הקצה אל הקצה, זה הזמן שלכם להיחשף לעולם שישנה גם את החיים שלכם באופן אישי.

בוטוקס – קצר ולעניין

נסו להקריא לעצמכם בקול את המילה "בוטוקס". נכון מדובר על מילה קצרה ופשוטה להגייה? אז זה בדיוק גם מה שקורה במציאות עם טיפולי בוטוקס. מדובר כאן על טיפולים קצרים במיוחד ויעילים להפליא, שיכולים להעניק לכם בחזרה את המראה הצעיר, המתוח והשובב שכל כך מגיע לכם להנות ממנו שוב. יכול מאוד להיות שהדבר הזה נדמה לכם כרגע כמו לא דבר בר השגה, אבל טיפולי בוטוקס היום הם הרבה יותר נפוצים ממה שאתם אולי מדמיינים לעצמכם, ומאות אלפי אנשים מסביב לעולם כבר העניקו לעצמם את הטיפולים האלו, וחזרו להנות ממה שהם רואים בכל בוקר במראה. אז איך זה עובד ומה צריך לדעת על בוטוקס?

הכירו את חומר הבוטוקס ששינה את העולם לפני כ-20 שנה

כשאנחנו חושבים על המאה ה-20, אנחנו חושבים על עולם שהיה במצב מסויים, וסיים את המאה במצב אחר לחלוטין. העולם עבר פיתוחים לאין שיעור במאה ה-20, וביניהם פיתוחים משמעותיים בעולם הרפואה, פיתוחים כבירים בעולם הטכנולוגי ועוד. מבין הפיתוחים המשמעותיים ביותר בעולם הרפואה האסתטית, ניתן בהחלט להצביע על הבוטוקס. השימוש בבוטוקס עד סוף המאה ה-20 היה נדיר מאוד, ושימש למטרות אחרות לחלוטין. לעומת זאת, עם הגילוי המרעיש של היכולות שלו – הוא התחיל לשמש בתור מה שהוא היום: חומר להתמודדות עם קמטים והזדקנות העור.

מהיתרונות הגדולים של הבוטוקס אפשר להנות בהזרקה פשוטה לאיזורים כמו המצח, הגבות, סביבת העיניים ועוד, במטרה להעניק לעור מראה מלא, נפוח ורענן. ידוע שבאופן טבעי הגוף שלנו הולך ומזדקן, ובהתאם גם מתחילה להשתנות צורתו. במקום לקבל את הצורה החדשה כמו שהיא, הזרקות בוטוקס יכולות לגרום לכם להבין שהגיל שלכם הוא רק מספר, ולספק לכם מראה חיצוני לא פחות ממדהים.

למה דווקא בוטוקס?

עולם הרפואה האסתטית היום הוא בהחלט עולם שמציע לא מעט אפשרויות שונות. בין היתר, ניתן להבחין בטיפולים וניתוחים רבים שקשורים בעיצוב הפנים, טיפולים וניתוחים שבדרך כלל נותנים מענה לטווח הארוך מאוד – לפעמים גם מאותו רגע והלאה, ללא שום הגבלת זמן. אז אמנם היעילות של הטיפולים והניתוחים האחרים איננה מוטלת, אף לו לרגע, בספק, אבל הם בהחלט דורשים היערכות מוקדמת, כמו גם הליכי החלמה ארוכים במיוחד, שבמהלכם לא ניתן לבצע פעולות כמו חשיפה לשמש, פעילות גופנית מאומצת, הרמת משאות כבדים ועוד.

לעומת זאת, הזרקות בוטוקס אינן כוללות את כל הליך ההיערכות הארוך והמייגע הזה, כמו גם את כל הליך ההחלמה שמגיע אחרי. הזרקות בוטוקס הן נקודתיות, קצרות ואיכותיות, ומיד אחריהן אפשר לחזור לשגרת החיים הרגילה של המטופל – בין אם היא כוללת עבודה, מנוחה, אחר הצהריים של כיף עם הילדים או הנכדים ועוד.

ההשפעה של הזרקות בוטוקס – לכמה זמן הן יעילות?

כשמדברים על טיפולי בוטוקס, מדברים על טיפולים שמניבים תוצאות שמחזיקות מעמד למשך תקופת זמן של כמה חודשים. אורכה של התקופה ייקבע בהתאם לסוג חומר הבוטוקס שהוזרק, נתוני הפנים של המטופל וכן האיזור המטופל בבוטוקס. כמובן שבתום ההשפעה ניתן לשוב ולבצע טיפולי בוטוקס נוספים, ובהתאם לשמר את התוצאות הנהדרות שלו.

טיפולי בוטוקס הם לכולם – ממש אין צורך להתבייש או לחשוש

בעבר טיפולי הרפואה האסתטית היו נתפשים בתור תחום שמיועד אך ורק לנשים מבוגרות, שמעוניינות לשמור על המראה הצעיר שלהן. חשוב להבין שטיפולי בוטוקס הם תחום שפונה לכולם – נשים, גברים, אנשים שנמצאים בגילאי ה-40 או ה-50 וכמובן גם לאנשים שנמצאים בגילאי ה-60 או ה-70. כל מי שאינו שלם עם המראה החיצוני שלו ומעוניין למצוא מענה יעיל לעניין – טיפולי בוטוקס הם בול בשבילו.

טיפולי בוטוקס צריכים להיעשות במקצועיות רבה – אז איפה אפשר לעשות אותם?

טיפולי בוטוקס מוצעים היום על ידי לא מעט מרפאות וקליניקות, כאשר חלקן מקצועיות יותר וחלקן מקצועיות פחות. כמובן שעל מנת לקבל תוצאות שישביעו את רצונכם, כדאי לבחור בקליניקות ידועות ובעלות המלצות, כך שתוכלו להבטיח שגם אתם בדרך לתוצאות מושלמות משל עצמכם.

בדיוק בשביל זה כדאי להכיר את ד"ר גיא בר משה. ד"ר גיא בר משה מספק טיפולי בוטוקס מעולים ומתקדמים, תוך מתן דגש חזק על הנוחות האישית של כל מטופל או מטופלת. צלצלו למרפאה עוד היום ותהנו מטיפולי בוטוקס מותאמים.