חומצה היאלורונית

מי מאיתנו לא שמע על חומצה היאלורונית? מדובר כאן על חומר מוכר במיוחד בעולם האסתטיקה, שהולך והופך לעולם גדול יותר עם השנים, עולם שבו לוקחים חלק מדי שנה עוד מאות ואלפי נשים וגברים גם יחד. חומצה היאלורונית היא חומר שמשמש מגוון רופאים ומטפלים אסתטיים שמעוניינים להוביל את הלקוחות שלהם לתוצאות, וכדאי שתדעו גם אתם כיצד החומר הנפלא הזה יכול לעזור גם לכם. מרגישים לא שלמים עם המראה החיצוני שלכם? הגיל המתקדם שלכם גורם לכם להרגיש תחושות קשות בנוגע לנראות החיצונית שלכם? אל דאגה – חומצה היאלורונית באה לפתור בדיוק את העניין הזה.

חומצה היאלורונית – למה היא בכלל משמשת?

עד לפני כעשרים שנים, חומצה היאלורונית לא היתה בשימוש, בוודאי שלא נפוץ כל כך, בעולם הרפואה האסתטית. עד אותו הרגע עמדו לרשות המטופלים מגוון פתרונות אחרים, שכללו בעיקר ניתוחים, טיפולים ארוכים והליכי החלמה אין סופיים, שלוו לא פעם בתופעות לוואי מאוד לא נעימות. לעומת זאת, מרגע שחומצה היאלורונית נכנסה אל השוק, היא שינתה את פני הדברים, והובילה לשינוי מהפכני בתחום הרפואה האסתטית.

אם עד אותו הרגע שבו חומצה היאלורונית נכנסה לחיינו, אלפי אנשים ויתרו מראש על הרעיון של לקבל את המראה החיצוני שאותו הם תמיד השתוקקו לקבל, הרי שמרגע שהיא הפציעה – לא מעט אנשים כבר ממש לא מוותרים לעצמם, להיפך – הם ניגשים לטיפולים אסתטיים מהר כל הניתן.

למה שתוותרו על המראה החיצוני המושלם עבורכם?

רק המחשבה על הניתוחים המורכבים, ההחלמה הארוכה וחוסר היכולת לתפקד באופן תקין בחיי היום יום בתקופה שצמודה לניתוח – גרמה לאנשים רבים לסגת מהרעיון של לגשת לניתוחים לעיצוב פנים. כן, הליכים כירורגיים הם עניין כבד משקל, והם העדיפו להימנע מהם מראש. כאן גם נמצא השוני המרכזי בין טיפולים בחומצה היאלורונית, לבין טיפולים קדומים שהצריכו ניתוחים מורכבים ומסובכים.

חומצה היאלורונית מאפשרת היום לכל מי שמעוניין להנות מתוצאות לא פחות ממושלמות, בלי סיבוכים, בלי ניתוחים, ובלי בלאגן – פשוט מזריקים ורואים תוצאות.

איך עובדים טיפולים עם חומצה היאלורונית בפועל?

החומצה ההיאלורונית מוזרקת לאיזור המטופל, ולמעשה מתקבעת בו באופן שיכול להשפיע על הנראות שלו בצורה ישירה. באמצעות הזרקה של חומצה היאלורונית, ניתן להגיע היום לתוצאות של עיבוי שפתיים, מילוי לחיים, מילוי שקעי העיניים ואפילו ליישור אפים של אנשים שסובלים מעצם בולטת. מדובר כאן על בשורה לא פחות ממשנת חיים עבור אנשים רבים, ולכן קיימת נהירה גדולה כל כך אל עבר הטיפולים שעושים שימוש בחומצה היאלורונית.

נשים? גברים? מבוגרים? צעירים? חומצה היאלורונית היא ממש לכולם

בעבר התחום של טיפוח מראה העור היה משוייך בעיקר לנשים, אולם היום הסיטואציה היא שונה לחלוטין – וטוב שכך! האוכלוסיה כולה מאפשרת לעצמה לרדוף אחרי הרצונות שלה, מבלי להתחשב בנתונים משתנים כמו גיל או מין. ככל שאדם מסוים אינו מרוצה ממה שמשתקף למולו במראה – ככה הוא בהחלט מוזמן לעשות את השינוי באמצעות טיפולים פשוטים של הזרקת חומצה היאלורונית.

חומצה היאלורונית – האם מדובר על טיפול חד פעמי?

הטיפול באמצעות חומצה היאלורונית יכול להיות חד פעמי או רב פעמי – תלוי בתוצאות שאליהן אתם רוצים להגיע. לעיתים טיפול אחד יספיק, ולו רק בשביל הניסיון, ולעיתים יהיו מטופלים שיהיו מעוניינים בחזרה על הטיפולים אחת לכמה חודשים, אחת לכמה שנים או אחת לתקופות קצרות או ארוכות יותר. הכל תלוי באיזור שאליו מוזרקת חומצה היאלורונית, והרצון האישי של המטופל.

חשוב להבין שההשפעה של טיפולי חומצה היאלורונית פגה לאחר תקופת זמן מסויימת, משום שלא מדובר כאן על ניתוח שהופך את המצב הקיים למצב אחר לחלוטין ומותיר אותו כך. ככך שילך ויעבור הזמן, ההשפעה של חומצה היאלורונית תחלוף – אך בדיוק בשביל זה ניתן לחזור על הטיפולים כמה וכמה פעמים.

האם טיפולי חומצה היאלורונית יקרים יותר ביחס לטיפולים אחרים?

טיפולי חומצה היאלורונית מביאים איתם מחירים נוחים בהחלט, שהולמים את התוצאות ארוכות הטווח שהם נותנים לכל לקוח או לקוחה. קיימים טיפולים שמתחילים ב-1,500 ש"ח וגם טיפולים שמגיעים ל-3,500 ש"ח, הכל תלוי באיזור שאליו רוצים להזריק חומצה היאלורונית ובמשך ההשפעה שבה המטופל מעוניין.

חומצה היאלורונית – לא עושים את זה לבד

לא מעט נשים וגברים מנסים להזריק לעצמם באופן עצמאי חומצה היאלורונית למגוון מקומות ואיזורים בפנים. מדובר כאן על סיכון מיותר שאין כל סיבה לקחת אותו, משום שקיימים היום כל כך הרבה גורמים מקצועיים שמסוגלים לעשות את הפעולה הפשוטה הזו, שמצריכה מיומנות ומקצועיות. לכן, אין שום צורך להתמודד עם הסיכון הזה, שעלול להוביל אתכם לכדי אשפוז וסכנה לעור ואף לחיים שלכם.

מחפשים אחר גורם מקצועי להזרקת חמצה היאלורונית? הכירו את ד"ר גיא בר משה

אז נכון, אולי היה נחמד אם הייתם יכולים להזריק לעצמכם באופן עצמאי חומצה היאלורונית, אבל עד שזה יקרה – כדאי לכם לבחור בגורם המוסמך ביותר לביצוע הפעולה הזו, כדי שתוכלו להשיג בדיוק את התוצאות שאליהן אתם מעוניינים להגיע.

ד"ר גיא בר משה הוא רופא מוסמך ומקצועי, שמציע, בין כלל הטיפולים הנהדרים במרפאתו, גם טיפולים שנעשים באמצעות הזרקת חומצה היאלורונית. עם ד"ר בר משה אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בדרך להשגת התוצאות שעליהן חלמתם, וזה הזמן שלכם לצלצל ולקבוע לעצמכם את התור הבא. תהנו ובהצלחה!