עיצוב פנים

יש כל מיני דברים שיש לנו שליטה עליהם בחיים, דברים כמו במה נצפה בטלוויזיה הערב, מתי נלך לישון ומתי הכי כדאי שנוציא את הסלמון שהכנסנו לתנור. לעומת זאת, יש גם דברים שאין לנו ממש שליטה עליהם, כמו מתי ירד גשם, לדוגמה. לצד שני הדברים האלו, קיים גם דבר אחד נוסף – משהו שאין לנו עליו שליטה, אבל אנחנו בהחלט יכולים להשיג עליו את השליטה הזו. אנחנו מדברים כאן כמובן על הנראות החיצונית שלנו, שמצד אחד אין לנו אפשרות לשלוט עליה כשאנחנו מגיעים לעולם, אבל אנחנו בהחלט יכולים לשנות אותה בעזרת טיפולים של עיצוב פנים. אז מה כולל עיצוב פנים ואיך הוא יכול לעזור לכם להחזיר את השליטה לידיים שלכם? בואו ונבדוק ביחד.

עיצוב פנים – נושא מושתק? ממש לא, להיפך

בעבר לא היו דיבורים נרחבים סביב הנושא הזה של נראות חיצונית. אנשים רבים העדיפו "לבלוע את הצפרדע", ולא לשתף את החברים והמכרים שלהם בתחושות הנלוות למראה החיצוני שלהם. הם העדיפו להסתגר עם עצמם, להראות את עצמם בכמה שפחות אירועים חברתיים, ופשוט להימנע מסיטואציות שבהן הם צריכים לחשוף את המראה החיצוני שלהם בפני המוני אנשים.

לעומת זאת, היום כל הגישה סביב הנושא הזה השתנתה לחלוטין. אנשים רבים מעלים על סדר היום את השיח על הנראות החיצונית שלהם, ומשוחחים על שביעות או אי שביעות הרצון שלהם ממנה. טיפולי עיצוב פנים הבינו את הפוטנציאל הגדול שבעניין, והם מעמידים היום שורה של אפשרויות שיאפשרו לכם לקבל את המראה החיצוני שתמיד חלמתם לעצמכם – הרבה יותר בקלות ממה שאתם אולי חושבים כרגע. אז איך זה עובד?

עיצוב פנים והתבגרות הגוף והעור – מה הקשר ביניהם?

באופן טבעי, כולנו עוברים עם השנים תהליך של התבגרות. ההתבגרות מביאה איתה אין ספור יתרונות, כמו צבירת חוויות חדשות, מעבר של תהליכים פנימיים חשובים ועוד. לצד היתרונות, קיימים גם חסרונות, שבאים לידי ביטוי בעיקר בנראות החיצונית שלנו, שנפגמת בצורה שלא פעם קשה מאוד להתמודד איתה. הקמטים שמופיעים על העור, ההתכווצויות באיזור העיניים, העפעפיים השמוטים כלפי מטה ועוד, מביאים אנשים רבים, הן גברים והן נשים, להרגיש שמשהו בקסם שלהם הלך לאיבוד, דבר שמקנה להם לא מעט חוסר ביטחון לגבי עצמם.

עיצוב פנים הוא אופציה שכדאי שתעלה על השולחן ברגע הזה, כדי שאותם אנשים לא יצטרכו לסבול אף לא לרגע מהתחושות הקשות האלו, והוא נותן מענה מושלם על כל מה שהם רק מדמיינים לעצמם שאפשרי.

עיצוב פנים – איך הוא יכול לבוא לידי ביטוי בפועל?

אז עיצוב פנים הוא תחום שמתפרש על פני כמה וכמה כיוונים. כל איזור ואיזור בפנים יכול להנות מעיצוב פנים שספציפי לו באופן פרטני, ואם קיימים אנשים שמעוניינים לבצע כמה טיפולים במקביל – זוהי כמובן בהחלט אפשרות שעומדת בפניהם. עיצוב פנים יכול לטפל בנושא של שקעי העיניים, העפעפיים הנפולים, עיבוי שפתיים, קמטים באיזורי המצח, הסנטר או הלחיים, עיצוב קו הלסת וכמובן טיפולי שיניים שיכולים לסייע בהחזרת הצבע הלבן לשיניים ויישורן.

באילו חומרים עושים שימוש הרופאים שמציעים עיצוב פנים?

כל טיפול עיצוב פנים מביא איתו את המאפיינים הספציפיים שלו, וביניהם אופן הטיפול, משך הטיפול, הליך ההחלמה מהטיפול ועוד. כמובן שגם החומרים והאמצעים שבהם נעשה שימוש בעיצוב פנים משתנים מטיפול לטיפול, אז אילו אפשרויות קיימות כאן בעצם?

כשמדברים על טיפולים כמו מילוי שקעי העיניים, לחיים או שפתיים, ניתן לעשות שימוש בחומצה היאלורונית לצורך הטיפול. מדובר כאן על טיפול קל במיוחד שאינו דורש הכנה מיוחדת או הליך החלמה, והוא טיפול שעליו ניתן לחזור אחת לשנה או אחת לכמה שנים – בהתאם לאיזור המטופל ובהתאם לרצונותיו של המטופל. עיצוב פנים באמצעות חומצה היאלורונית הוא נפוץ במיוחד בשנים האחרונות, ונשים רבות כמו גם גברים רבים נהנים ממנו ואף ממליצים עליו לאנשים נוספים.

עיצוב פנים עם בוטוקס – האם גם זו אפשרות?

עוד מונח מוכר מאוד מעולם הטיפולים של עיצוב פנים הוא הבוטוקס. גם הבוטוקס יכול להיות יעיל מאוד בתור חומר שמסייע לעיצוב פנים, וגם הוא, בדומה לחומצה היאלורונית, אינו מצריך כל היערכות מוקדמת או הליך החלמה כזה או אחר.

עיצוב פנים מקצועי – כדי להגיע לתוצאות מקסימליות בלי סיכונים מיותרים

עיצוב פנים הוא תחום רחב היום, שמגוון קליניקות מציעות במסגרתו טיפולים רבים ושונים. במידה ואדם מסוים כבר מחליט על ביצוע עיצוב פנים, הוא צריך לקחת בחשבון שכדאי שהוא יהיה הכי מקצועי שיש, ולמה? פשוט מאוד – כי בלי מקצועיות, לא יוכלו להתקבל התוצאות שעליהן הוא תמיד חלם. רגע לפני שאתם בוחרים את מי שיבצע עבורכם עיצוב פנים, כדאי שתבררו כמה דברים חשובים כמו מחיר, ניסיון קודם, המלצות ברחבי הרשת וכמובן גם מאנשים שאתם מכירים. כל אלו יוכלו להוביל אתכם אל עבר הבחירה הנכונה ביותר בשבילכם.

ד"ר גיא בר משה לעיצוב פנים: חסכו לעצמכם את ההשוואות האין סופיות

ד"ר גיא בר משה הוא ד"ר מומחה לעיצוב פנים על כל משמעויותיו השונות. ד"ר בר משה עושה שימוש בחומרים המקצועיים והמתקדמים ביותר על מנת להשיג את המטרה שלו, והוא מעמיד לרשותכם אפשרויות מגוונות שיובילו אתכם לקבל בדיוק את התוצאות שדמיינתם, ואולי אפילו יותר. תהנו!