הלבנת שיניים

מה היה קורה אם היינו מספרים לכם שמעכשיו והלאה אתם תיאלצו להסתובב ברחוב עם שיניים צהובות, מבלי שום אפשרות לשנות את זה? האם הייתם מרגישים בנוח לבצע פעולות יום יומיות לגמרי, כמו לחייך, לאכול או לצחוק? האם הייתם חשים תחושות של ביטחון עצמי בזמן שהייתם ניגשים לראיון עבודה חשוב, פגישה עסקית או דייט? אנחנו בטוחים שרק עצם המחשבה על הסיטואציות האלו מבהילה אתכם כהוגן, ולכן כדאי שתכירו שהיום קיים פתרון מושלם שיוכל להעניק לכם את צבע השיניים הרצוי. הלבנת שיניים היא הליך מוכר ונפוץ מאוד היום, אז בואו נראה איך הוא יכול לשמש גם אתכם.

הלבנת שיניים – להחזיר לעצמכם את החיוך לפנים, בדיוק כמו שמגיע לכם

בסופו של דבר, כל מה שאנחנו רוצים לעשות בחיים זה לחייך ולצחוק. אנחנו רוצים שיהיה לנו כיף, אנחנו רוצים להנות מכל דבר, והכי חשוב – אנחנו רוצים להביע את זה באמצעות הפנים שלנו. חלל הפה שלנו הוא זה שמשמש אותנו לכדי חיוך וצחוק, ולכן הוא צריך להיות נקי, מסודר וכמובן בצבע שיגרום לנו לא להתבייש בו.

מה שהפך הלבנת שיניים לטיפול נפוץ כל כך, הוא הצורך הגדול של אנשים להעניק לעצמם את המראה האסתטי בחלל הפה. עם כל כך הרבה שימושים שיש לחיוך שלנו – מי לא רוצה לחשוף אותו ולהרגיש הכי טוב בעולם? זוהי בדיוק המטרה של הלבנת שיניים.

כיצד הלבנת שיניים יכולה להתבצע? הנה האפשרויות הקיימות

הלבנת שיניים יכולה להתבצע באחת משתי דרכים עיקריות. הדרך הראשונה להלבנת שיניים היא באמצעות סט הלבנת שיניים ביתי. מדובר כאן על שיטה שרבים בוחרים בה, בעקבות המחירים הנוחים שלה ובעקבות נוחות השימוש. אז איך היא עובד בפועל?

סט של הלבנת שיניים ביתית כולל סדים וחומר הלבנה. את חומר ההלבנה יש לשפוך לתוך הסדים, ולהלביש על גבי השיניים. עם הסדים יש להישאר במשך 3 שעות, ולחזור על הפעולה במשך 6 ימים בשבוע. אורך הלבנת שיניים ביתית יכול לנוע בין 4 שבועות ל-8 שבועות, בהתאם לשביעות הרצון של המטופל.

הלבנת שיניים במרפאה – הדרך הבטוחה להגיע לתוצאות

הדרך השנייה היא הלבנת שיניים במרפאה. לעומת הלבנת שיניים ביתית, שאותה מבצעים איש איש לעצמו, ללא כל ניסיון או מקצועיות, הלבנת שיניים במרפאה נעשית גם בצורה הרבה יותר מהירה, וגם, כמובן, בצורה הרבה יותר מקצועית. הלבנת שיניים במרפאה מתבצעת על ידי רופא שיניים מוסמך, שיודע בדיוק כיצד להוביל אתכם לקבלת תוצאות לא פחות ממושלמות.

הלבנת שיניים במרפאה מתבצעת על פי עיקרון דומה להלבנת שיניים ביתית, ונעשה בה שימוש בסדי הלבנה וחומר הלבנה. להבדיל מהלבנת שיניים ביתית, במסגרת הלבנת שיניים במרפאה תוקרן קרן לייזר באופן ישיר על חומר ההלבנה והסדים, מה שיאפשר ספיגה מהירה יותר של הצבע. באופן הזה, התוצאות יכולות להתקבל לאחר טיפול חד פעמי, שאורכו לא עולה על בין שעה לשעה וחצי בלבד. כן, זה עד כדי כך פשוט.

האם קיימות תופעות לוואי להלבנת שיניים?

הן הלבנת שיניים ביתית והן הלבנת שיניים במרפאה, הן פעולות שלא כוללות תופעות לוואי חמורות, עד כלל לא. בדרך כלל, מי שמבצע הלבנת שיניים בדרך כזו או אחרת, יעיד על תחושת עקצוץ באיזור השיניים, שנובע מהשימוש בחומר ההלבנה. מדובר על תופעת לוואי מוכרת וידועה, כך שאם ביצעתם הלבנת שיניים ונתקלתם בה – אין שום צורך להיבהל, והיא תחלוף בתוך זמן קצר.

עלויות של הלבנת שיניים – עוד נושא שכדאי להכיר רגע לפני שניגשים אליה

הלבנת שיניים מביאה איתה מחירים שנקבעים בהתאם לשיטה שאותה תבחרו. הלבנת שיניים ביתית תעמוד ברוב המקרים על בין 1,000 ש"ח ל-2,000 ש"ח, ואילו הלבנת שיניים במרפאה תעמוד לרוב על בין 2,000 ש"ח ל-3,000 ש"ח.

הגיע רגע הבחירה בין הלבנת שיניים ביתית לבין הלבנת שיניים במרפאה: מה תעשו?

אז איך אפשר לבחור בין שתי השיטות הקיימות להלבנת שיניים? ובכן, אין תשובה אחת נכונה על השאלה הזו, והכל כאן עניין של תקציב, רצון, נוחות ושאיפות. כמו כל טיפול רפואי כזה או אחר, כמובן שגם הלבנת שיניים במרפאה תוכל להיות יעילה ומהירה יותר, הודות לניסיון הרב, המקצועיות הגדולה והידע העשיר של רופאי השיניים, אולם מי שיבחר בהלבנת שיניים ביתית בהחלט יכול להגיע לתוצאות מצוינות גם באופן עצמאי.

חומרי הלבנה שונים ללא תהליך של הלבנת שיניים – זה באמת עובד?

לא פעם אנחנו רואים במדפים של רשתות הפארם השונות חומרי הלבנה כמו משחת שיניים מלבינה, מי פה מלבינים ועוד. במרבית המקרים, לא כדאי לסמוך על חומרים אלו בתור חומרים שיובילו אתכם לקבלת תוצאות של הלבנת שיניים, ולמה? כי החומר הפעיל שנמצא בתוכם הוא בכמות קטנה מאוד, שלא באמת יכולה לעשות את ההבדל ולהוביל אתכם לתוצאות טובות. לכן, אם אתם שואלים אותנו, כדי לקבלת תוצאות באמת טובות – לא כדאי להתפשר על מוצרים כאלו, אלא לגשת להלבנת שיניים מסודרת.

הכירו את דוקטור גיא בר משה – רופא שיניים להלבנת שיניים

דוקטור גיא בר משה מציע במרפאתו מגוון טיפולי שיניים, וביניהם גם הלבנת שיניים מקצועית. עם הניסיון, המקצועיות והידע שצבר לאורך השנים, דוקטור גיא בר משה הוא בהחלט הבחירה המושלמת עבורכם להלבנת שיניים. תהנו!